Gizlilik Politikası

Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü, “Müzik Defteri” uygulaması oluşturdu. Bu uygulama, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak sağlanmakta ve uygulamanın olduğu gibi kullanılması amaçlanmaktadır.

Bu sayfa, hizmetimizi kullandığınızda kişisel verilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesi ile ilgili politikalarımız hakkında sizi bilgilendirir.

Verilerinizi bu hizmeti sağlamak ve geliştirmek için kullanıyoruz. Bu hizmeti kullanarak buradaki politikaya uygun olarak bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikasında kullanılan hükümler, bu Gizlilik Politikasında aksi belirtilmediği sürece, Müzik Defteri'nde erişilebilen hüküm ve koşullarımızdakilerle aynı anlamlara sahiptir.

Bilgi Toplama ve Kullanımı

Hizmetimizi kullanırken sizi tanımlamak için kullanılabilecek kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler (Ad, Soyad, T.C. Kimlik No, Doğum Yılı vb.) sağlamanızı isteyebiliriz. Bu uygulama, sizi tanımlamak için kullanılan üçüncü taraf servislerini kullanıyor.

Verilerin Güvenliği

Kendilerine ait bilgilere saygı duyulacağı ve bu bilgilerin gerekli özen gösterilerek işleneceği konusunda kullanıcıların bize güvenmesini isteriz. Bu nedenle kişisel bilgileriniz yalnızca bu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece korunacak ve paylaşılmayacaktır.

Verilerinizin güvenliği bizim için önemlidir, ancak internet üzerinden hiçbir aktarım yönetiminin veya elektronik depolama yönteminin %100 güvenli olmadığını unutmayın. Kişisel Verilerinizi korumak için ticari olarak kabul edilebilir araçları kullanmaya gayret ederken mutlak güvenliğini garanti edemeyiz.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu sayfada yeni Gizlilik Politikasını yayınlayarak herhangi bir değişikliği size bildireceğiz.

Herhangi bir değişiklik için bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. Bu Gizlilik Politikasındaki değişiklikler, bu sayfada yayınlandıklarında geçerlidir.

Bizimle İletişime Geçin

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

E-posta: mobil@eba.gov.tr